O nás

Kdo jsme – příběh HerbsLife, s.r.o.

Jsme ze západního koutu České republiky, kde zemědělství a rostlinná výroba měly vždy svoji tradici.

Za založením značky HerbsLife stojí pár nadšenců, kteří chtějí šířit myšlenku trvalé udržitelnosti, ekologie, věří v sílu přírody a rostlinolékařství. Naším cílem je, aby Vám naše výrobky dělaly radost, a ozdravovaly Vás, jak na fyzické, ale i psychické rovině.

Naše produkty se proto snažíme šetrně zpracovávat, zabalit a dovézt až k Vám domů v co nejkratší době, aby kvalita zboží byla zachována.

Naše zásady tak lze shrnout do těchto bodů:

  • V souladu s přírodou 
  • Vyrobeno s láskou ❤️ 
  • Vyrobeno podle poctivých zachovalých receptů
  • Zpracováno ve vlastní výrobě 

„V souladu s přírodou“ pro nás znamená, že když budeme mít rádi přírodu a budeme se k ní chovat s úctou, na oplátku nám dá ze sebe to nejlepší. K přírodě se proto chovají dobře i naši farmáři, pěstitelé a výrobci, které známe osobně. Dohled nad celým procesem od semínka až po hotový zabalený výrobek je tak snadnější a my Vám tímto můžeme zaručit, že naše produkty jsou v nejvyšší možné kvalitě a neobsahují žádné příměsi nebo chemické látky, které do nich nepatří.

„Vyrobeno s láskou“ neříkáme jen tak do větru. Naše práce je pro nás posláním a bez této myšlenky by byla naše značka HerbsLife měla poloviční hodnotu.

„Vyrobeno podle poctivých zachovalých receptů“ pro nás začíná vztahem k našim pěstitelům a zemědělcům a pokračuje až po recepty našich babiček a prababiček, které dáváme společně pro Vás dohromady, abychom si byli jistí, že

- naše bylinné směsi opravdu uzdravují a dávají sílu

- naše kořenící směsi jsou stále tak chutné a výrazné, jako bývaly kdysi dávno

-  naše výrobky z oblasti zdravé výživy mají výživovou hodnotu a mohou se tak stát plnohodnotnou potravinou vašeho každodenního jídelníčku

 

                        Vyzkoušejte produkty značky HerbsLife a přesvědčte se sami

                       

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení