O nás

Kdo jsme – příběh HerbsLife, s.r.o.

Jsme ze západního koutu České republiky, kde zemědělství a rostlinná výroba měly vždy svoji tradici.

Za založením značky HerbsLife stojí pár nadšenců, kteří chtějí šířit myšlenku trvalé udržitelnosti, ekologie, věří v sílu přírody a rostlinolékařství. Naším cílem je, aby Vám naše výrobky dělaly radost, a ozdravovaly Vás, jak na fyzické, ale i psychické rovině.

Naše produkty se proto snažíme šetrně zpracovávat, zabalit a dovézt až k Vám domů v co nejkratší době, aby kvalita zboží byla zachována.

Naše zásady tak lze shrnout do těchto bodů:

  • V souladu s přírodou 
  • Vyrobeno s láskou ❤️ 
  • Vyrobeno podle poctivých zachovalých receptů
  • Zpracováno ve vlastní výrobě 

„V souladu s přírodou“ pro nás znamená, že když budeme mít rádi přírodu a budeme se k ní chovat s úctou, na oplátku nám dá ze sebe to nejlepší. K přírodě se proto chovají dobře i naši farmáři, pěstitelé a výrobci, které známe osobně. Dohled nad celým procesem od semínka až po hotový zabalený výrobek je tak snadnější a my Vám tímto můžeme zaručit, že naše produkty jsou v nejvyšší možné kvalitě a neobsahují žádné příměsi nebo chemické látky, které do nich nepatří.

„Vyrobeno s láskou“ neříkáme jen tak do větru. Naše práce je pro nás posláním a bez této myšlenky by byla naše značka HerbsLife měla poloviční hodnotu.

„Vyrobeno podle poctivých zachovalých receptů“ pro nás začíná vztahem k našim pěstitelům a zemědělcům a pokračuje až po recepty našich babiček a prababiček, které dáváme společně pro Vás dohromady, abychom si byli jistí, že

- naše bylinné směsi opravdu uzdravují a dávají sílu

- naše kořenící směsi jsou stále tak chutné a výrazné, jako bývaly kdysi dávno

-  naše výrobky z oblasti zdravé výživy mají výživovou hodnotu a mohou se tak stát plnohodnotnou potravinou vašeho každodenního jídelníčku

 

                        Vyzkoušejte produkty značky HerbsLife a přesvědčte se sami

                       

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz